Pavúk - play-off
Štvrťfinále |
Semifinále |
FináleO 3. miesto |
Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
SPORTS BAR - HBK MOŠTENEC
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:2 10.05.2014 12:30 |
|
Milochov MB - Fanky team
Štvrťfinále (1. zápas) |
0:3 10.05.2014 14:00 |
|
SPORTS BAR - HBK MOŠTENEC
Štvrťfinále (2. zápas) |
5:0 kont. 11.05.2014 09:30 |
|
Scorpions A - Snipers Plevník
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:6 p.p. 11.05.2014 11:00 |
|
Milochov MB - Fanky team
Štvrťfinále (2. zápas) |
1:5 11.05.2014 14:00 |
|
Milochov MB - Fanky team
Štvrťfinále (3. zápas) |
5:3 17.05.2014 09:30 |
|
Rozkvet Matušík - HBC Blue Warriors Púchov
Štvrťfinále (1. zápas) |
4:3 17.05.2014 17:00 |
|
SPORTS BAR - HBK MOŠTENEC
Štvrťfinále (3. zápas) |
5:0 kont. 17.05.2014 00:00 |
|
Scorpions A - Snipers Plevník
Štvrťfinále (2. zápas) |
3:5 18.05.2014 09:30 |
|
Milochov MB - Fanky team
Štvrťfinále (4. zápas) |
7:4 18.05.2014 11:00 |
|
Rozkvet Matušík - HBC Blue Warriors Púchov
Štvrťfinále (2. zápas) |
3:2 24.05.2014 09:00 |
|
Milochov MB - Fanky team
Štvrťfinále (5. zápas) |
4:6 24.05.2014 11:30 |
|
Scorpions A - Snipers Plevník
Štvrťfinále (3. zápas) |
4:0 24.05.2014 15:00 |
|
Scorpions A - Snipers Plevník
Štvrťfinále (4. zápas) |
2:3 25.05.2014 15:00 |
|
Rozkvet Matušík - HBC Blue Warriors Púchov
Štvrťfinále (3. zápas) |
2:4 25.05.2014 16:30 |
|
Rozkvet Matušík - HBC Blue Warriors Púchov
Štvrťfinále (4. zápas) |
3:8 31.05.2014 08:00 |
|
Rozkvet Matušík - HBC Blue Warriors Púchov
Štvrťfinále (5. zápas) |
3:2 s.n. 01.06.2014 16:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
SPORTS BAR - Snipers Plevník
Semifinále (1. zápas) |
7:3 01.06.2014 09:30 |
|
Rozkvet Matušík - Fanky team
Semifinále (1. zápas) |
5:7 07.06.2014 08:00 |
|
Rozkvet Matušík - Fanky team
Semifinále (2. zápas) |
3:4 p.p. 08.06.2014 09:30 |
|
SPORTS BAR - Snipers Plevník
Semifinále (2. zápas) |
2:0 08.06.2014 11:00 |
|
SPORTS BAR - Snipers Plevník
Semifinále (3. zápas) |
12:0 14.06.2014 08:00 |
|
Rozkvet Matušík - Fanky team
Semifinále (3. zápas) |
3:12 14.06.2014 09:30 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
SPORTS BAR - Fanky team
Finále (1. zápas) |
9:0 15.06.2014 08:00 |
|
Fanky team - SPORTS BAR
Finále (2. zápas) |
1:8 21.06.2014 15:00 |
|
SPORTS BAR - Fanky team
Finále (3. zápas) |
3:1 22.06.2014 09:30 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
Rozkvet Matušík - Snipers Plevník
o 3. miesto (1. zápas) |
4:3 15.06.2014 09:30 |
|
Rozkvet Matušík - Snipers Plevník
o 3. miesto (2. zápas) |
1:4 21.06.2014 08:30 |
|
Rozkvet Matušík - Snipers Plevník
o 3. miesto (3. zápas) |
4:5 p.p. 22.06.2014 08:00 |